Tani Kurier Poznań

kg
dł. X szer. X wys.

Co zyskujesz?

Polecamy tanie usługi kurierskie w Poznań w cenie OBNIŻONEGO cennika, obowiązującego dla firm wysyłających paczki masowo.

  • płacisz do 70% mniej niż według standardowego cennika!
  • czekasz na odbiór przesyłki przez kuriera w wygodnym dla Ciebie terminie i miejscu, np. w biurze, domu czy mieszkaniu w przyszły czwartek
  • znasz cenę paczki przed wypełnieniem szczegółowych danych adresowych
  • zapłata za usługę on-line, nie musisz mieć gotówki!
  • drukujesz wypełniony druk, nic nie wypełniasz!
  • nie masz ograniczeń - możesz wysłać/nadać paletę, kopertę, paczkę lokalną lub przesyłkę międzynarodową
Tani Kurier Poznań

Poznań - historyczna stolica Wielkopolski

Poznań, czyli stolica województwa wielkopolskiego, to istotny węzeł kolejowy i drogowy w zachodniej Polsce, a także siedziba międzynarodowego portu lotniczego. Jest piątym pod względem populacji i ósmym pod względem zajmowanej powierzchni miastem w kraju, i wraz z okolicznymi gminami tworzy aglomerację poznańską liczącą blisko milion mieszkańców.

Tani kurier Poznań - jak znaleźć?

Poznań to siedziba wielu firm korzystających z udogodnień Internetu, i wykorzystujących go na przykład do wysyłki swoich produktów. Klienci mogą w ten sposób wybrać interesujące ich artykuły, zamówić opcję “tani kurier”, a następnie oczekiwać ich w domu bez konieczności wizyty w sklepie stacjonarnym. Od teraz można nadać przesyłkę w Poznaniu w trybie ekspresowym! Wystarczy wejść na stronę GlobKurier.pl i tam dokonać wyceny paczki i wybrać firmę, która doręczy ją prosto pod wskazany adres.